Hea tahte kokkulepe

Hea tahte kokkulepe vastutustundlikule turismiteenuse pakkujale COVID-19 turvalise klienditeekonna tagamiseks

 

Rahvusvahelise turismi taastamiseks on oluline COVID-19 leviku tõkestamise nõuete järgimine turismiteenuste pakkujate poolt ning sellekohase info vahendamine lõpptarbijatele. Külastajad soovivad kinnitust, et teenusepakkujad pühenduvad turvalise klienditeekonna tagamisele ja on vastutustundlikud.

 

Kõik Saaremaa, Muhu ja Ruhnu vastutustundlikud atraktsioonid, spaad, toitlustus- ja majutusettevõtted saavad kinnitada COVID-19 turvalisuse tagamisele pühendumist liitudes “Siin on turvaline” tarbijamärgisega.

 

Kuidas pakkuda COVID-19 turvalist ja vastutustundlikku turismiteenust?

1.Turismiteenuse pakkujad täidavad igapäevaselt COVID-19 leviku tõkestamiseks kehtestatud riiklikke juhiseid ja pakuvad ohutut külastuskogemust.

Täpsemad juhised on kättesaadavad Terviseameti kodulehel:

Majutusettevõtetele
Toitlustusasutustele, baaridele, pubidele
Spaadele ja veekeskustele

Sündmuste korraldajatele

 

2.Turismiteenuse pakkujad vahendavad oma veebilehel ja kohapeal külastajatele infot turvalise teenuse pakkumise abinõudest, millega tagatakse klientide ja töötajate turvalisus.

 

3.Turismiteenuse pakkujad tõstavad oma teadlikkust turvalise turismiteenuse pakkumisest:

EAS/VisitEstonia veebiseminar "Kriis kui võimalus" 

Terviseameti koolitused puhtuse ja turvalisuse teemadel

 

Ühine hea tahte kokkuleppega SIIN

Märgisega liitumine on ettevõtetele tasuta.

 

 

Hea tahte kokkuleppe kasu teenusepakkujale

Teenusepakkuja liigitatakse visitsaaremaa.ee ja visitestonia.com lehel kohtade hulka „Siin on turvaline“. Teenusepakkuja saab nendel veebilehtedel ja Visit Saaremaa/ Visit Estonia turundustegevustes paremini esile tõstetud.

 

Teenusepakkuja saab õiguse kasutada enda kommunikatsioonikanalites ja teenuse pakkumise kohas märki „Siin on turvaline“. Hea tahte kokkuleppe allkirjastanud teenusepakkujale väljastatakse kleebismärk Saaremaa Turismiinfokeskusest. Fail digikanalite jaoks edastatakse e-posti teel. Märgist välja pannes kohustub teenusepakkuja panema teenuspakkumise kohas välja ka märgi sisu selgitava infolehe ja digikanalites viitama visitsaaremaa.ee lehele, kus lõpptarbija jaoks on toodud välja hea tahte kokkuleppe sisu. See on oluline klientide informeerimiseks märgise sisust.

 

Hea tahte kokkuleppe täitmine

Teenusepakkuja kohustub hea tahte kokkulepet täitma. Hea tahte kokkuleppest mitte kinnipidamine on käsitletav ebaausa kauplemisvõttena.

 

Klientidel on võimalus tarbitud teenuse turvalisuse kohta tagasisidet anda. Seda saab teha visitsaaremaa.ee Siin on turvaline lehel, lehele viitab ka märgi sisu seletaval infolehel olev QR-kood. Vajadusel reageerivad klientide tagasisidele pädevad riiklikud ja kohaliku omavalitsuse institutsioonid.

 

Kokkuleppe tingimuste vastu ränga või korduva eksimise korral eemaldatakse teenusepakkuja visitsaaremaa.ee ja visitestonia.com veebilehtedelt. Teenusepakkuja peab eemaldama märgise oma digikanalitest ja teenuse pakkumise kohast.

 

Lisainfo: egle@visitsaaremaa.ee

  • Majutus
  • Toitlustus
  • Tegevused

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.


Liitu uudiskirjaga


    TAVA

    Uudiskirjast saad häid ideid ja vihjeid, kuidas planeerida oma järgmine saarepuhkus. Kirjutame, mida uut ja põnevat meitel on, mida siinsetel saartel teha
    ja läkitame teele meie ettevõtete parimad pakkumised.