Perepuhkus

Perepuhkus

Saaremaale tullakse enamasti siinse kena looduse, rahu ja vaikuse ning lõõgastavate spaahoolitsuste pärast. Kuid mida teha, kui reisid koos perega ning lapsed tahaks hoopis joosta, hüpata ja mängida? Muretsemiseks pole põhjust kuna Saaremaal on ruumi kõigile ning aega kõigele.

 

Lisaks Kuressaare mitmetele mänguväljakutele ootavad lapsi turnima ka Hallikivi Seikluspark, Leisi seiklusrada, Suure Töllu Puhkeküla seiklusrada, K-Pargi seikluspark ja Muhu seikluspark. Kuumadel suvepäevadel saab lustida Saaremaa erinevatel liivarandadel, märgadel sügisilmadel sulistada aga spaade soojas basseinivees.

 

Saaremaal ja Muhus saab tutvust teha ka mitmete põnevate loomadega. Muhu jaanalinnufarmis saavad rüblikud oma käega toita jaanalindusid, lugeda kokku sebra triipusid ja otsida kukrust välja piiluvat kängurupoega. Ja milline laps ei tahaks hobuse või poniga sõita? Kõik need võimalused on Saaremaal olemas.

 

Kui aga saarel juhtub olema veidi kehvem ilm, siis ootavad rõõmsameelseid peresid erinevad käsitöökojad. Kuressaare linnuse hoovi sepikojas saad omale taguda isikliku õnnenaela, Good Kaarma Seebikojas mätsida endale kokku vahutava seebi ning Angla Pärandkultuurikeskuses tuletada meelde esiisade töövõtteid savi voolides või dolomiiti graveerides. Ära tasub märkida ka värskelt avatud Apollo kino Auriga keskuses, kus meelelahutust jagub tervele perele.

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust