Giidid

Giidid

Saaremaa on suurepärane koht puhkamiseks. Kaunis loodus, maitsev söök ja meeleolukad sündmused. Kustumatu reisielamuse saamiseks sõida saarel ka ringi, et tutvuda siinse ajaloo ja kultuuriga. Et oma ringreisist maksimum võtta, soovitame sul kaasa võtta kohalik giid. Mitte keegi ei tunne saart paremini, kui Saaremaa giidid.

 

Giidid on valmis Saaremaad tutvustama nii eesti keeles kui ka võõrkeeltes. Olenevalt keele eelistusest ja giidist algab tunni tasu umbes 25-30 eurost. Terve päeva puhul küsi kindlasti eraldi hinnapakkumist. Kui sul endal transpordivahendit ei ole, on mõned giidid valmis lisaks oma teadmistele pakkuma ka oma transpordivahendit. Olgu selleks siis auto või jalgratas.

 

Saaremaa Giidide Ühingu giidide nimekiri.
Saaremaa teised giidid leiat SIIT

Saaremaa giidid viivad külalised korra nädalas tasuta linnaekskursioonidele
Kuressaare linnaekskursiooni algus raekoja ees // Foto: Kristina Mägi

Suvekuudel viivad Saaremaa giidid läbi iganädalasi tasuta linnaekskursioone. Reeglina algavad giidituurid peale jaanipäeva ja kestavad augusti alguseni. Laupäeviti toimuvad ekskursioonid algavad raekoja eest ja neid viiakse läbi eesti, inglise, vene ja soome keeles. Täpsema info tasuta Kuressaare ekskursioonide kohta leiad SIIT.

 

Lisaks Kuressaare ekskursioonidele toimuvad suvel ka Saaremaa ringreisid. Saaremaa Daytours korraldab igapäevaseid giidiga bussiekskursioone Saaremaa populaarseimatesse paikadesse. Valikus on Kaali kraatri, Angla tuulikute ja Panga panga ringreis või ekskursioon Sääre majaka juurde. Täpsemalt saad tuuridega tutvuda SIIT.

 

Suurepärase ülevaate kõigist Saaremaa atraktsioonidest annab NaviCupi mobiilirakendus. Kus, mis ja kuidas minna? Kõik on äppis kirjas. Tõmba rakendus alla ja kogu Saaremaa on Sinu mobiilis.

Loe lisaks

(M)ajarännakud Kuressaares

10 põhjust Saaremaale tulemiseks

Kivised saared

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.