Tarbijamärgis “Siin on turvaline”

Tarbijamärgis “Siin on turvaline”

Saare maakonna vastutustundlikud atraktsioonid, spaad, toitlustus- ja majutusettevõtted kannavad tarbijamärgist “Siin on turvaline”. Sellega antakse teada, et kohalikud ettevõtted on võtnud oma südameasjaks kõigi Terviseameti juhiste täitmise ning nad teevad omalt poolt kõik, et kaitsta külalisi võimaliku nakkusohu eest.

 

Märgisega liitunud ettevõtted kinnitavad, et:

1. Siseruumides viibides saavad teenindajad ja külastajad hoida distantsi.
2. Desinfitseerimisvahendid asuvad kõigile nähtavates kohtades ning desojaamasid on rohkem, kui minimaalsed nõuded eeldavad.
3. Hoiavad oma personali Terviseameti nõuete ja soovitustega kursis ning tagavad, et keegi nohu, köha ega muude haigustunnustega tööle ei tule.
4. Ei müü selgete joobetunnustega inimestele alkoholi ning joobes isikul palutakse koju minna.
5. Jälgivad klientuuri ning kui märgatakse haigustunnustega inimest, palutakse tal koju minna. Seejärel desinfitseeritakse kõik pinnad, mida haigussümptomitega inimene on puudutanud.
6. Õhutavad pidevalt siseruume: hoiavad võimalusel aknaid lahti ja kui aknad lahti ei käi, õhutavad ruume hoides välisuksed avatuna. Tuulutades jälgitakse nii välis- kui sisetemperatuuri.

 

Täpsemad juhised on kättesaadavad Terviseameti kodulehel:
Majutusettevõtetele
Toitlustusasutustele, baaridele, pubidele
Spaadele ja veekeskustele

 

KUIDAS LIITUDA?

TÄIDA VORM

Märgisega liitumine on ettevõtetele tasuta. Märgisega liitumiseks peavad ettevõtted olema www.puhkaeestis.ee andmebaasis.

 

Ettevõte kaotab õiguse tarbijamärgise kasutamiseks:
kui töötaja asub töökohal haigustunnustega;
kui ettevõtte kohta laekub kaebusi kokkuleppe rikkumiste kohta.

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.


Liitu uudiskirjaga


    TAVA

    Uudiskirjast saad häid ideid ja vihjeid, kuidas planeerida oma järgmine saarepuhkus. Kirjutame, mida uut ja põnevat meitel on, mida siinsetel saartel teha
    ja läkitame teele meie ettevõtete parimad pakkumised.