Saaremaa Turismiinfokeskus

Saaremaa Turismiinfokeskus

Juba 1994. aastast jagab Saaremaa Turismiinfokeskus infot Kuressaare vanas ja väärikas raekojas. Turismiinfokeskuse lahke pere hoolitseb selle eest, et leiaksite Saare maakonnas kõik vajaliku mis Teid huvitab. Turismiinfokeskuses on hulgaliselt turismikaarte, reisijuhte, informatsiooni majutus- ja toitlustusettevõtete ning huviväärsuste kohta. Lisaks on meil müügis valik Saaremaa suveniire.

Saaremaa turismiinfokeskus pakub ka jalgrataste renti:
kuni 4h - 8€
24h - 18€

Turismiinfokeskus on avatud:  

25.06.-20.08
E-R 9-17
L 10-15
P suletud

21.08.- 30.09

02.05-25.06
E-R 9-17

L, P suletud

 

01.10.- 01.05
E-N 9-17

R 9-15
L, P suletud

 

Saaremaa turismiinfokeskus aitab Sind reisi planeerimisel
Saaremaa Turismiinfokeskusest saab alati head nõu // Foto: Kristina Mägi

Lisaks turistide aitamisele on Saaremaa turismiinfokeskus maakondliku turismi katuseorganisatsioonina toeks ka Saaremaa turismiettevõtjatele. Aitame neid nii nõu kui jõuga. Meie eesmärgiks on Saare maakonna kui külastuspiirkonna ja turismisihtkoha arendamine ja tutvustamine. Viime ellu erinevaid turismiprojekte, haldame Saaremaa osa riiklikust turismiportaalist Puhka Eestis, teeme koostööd nii kohalike ettevõtjate kui Eesti teiste turismiorganisatsioonidega.

Kontaktandmed:
Tallinna 2, Kuressaare 93819
tel 453 3120
e-post: info@visitsaaremaa.ee

Eesti turismiinfo www.puhkaeestis.ee

Suvekuudel viivad Saaremaa giidid läbi iganädalasi tasuta linnaekskursioone. Reeglina algavad giidituurid peale jaanipäeva ja kestavad augusti alguseni. Laupäeviti toimuvad ekskursioonid algavad Saaremaa turismiinfokeskusest raekoja eest ja neid viiakse läbi eesti, inglise ja soome keeles. Täpsema info osas hoia meie kodulehel silm peal.

Toredaid ideid Saaremaa reisi sisustamiseks leiad ka meite reisiajakirjast. Ajakirjade elektroonilised versioonid leiad SIIT

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.