Saaremaa sündmused

Saaremaa on täis erinevaid sündmusi: kontserte, festivale, spordivõistlusi, näitusi – ainult vali ja lusti ikka saarlase viiti!

 

Läbi suve hellitavad nii kohalike kui saarekülaliste muusikameelt rahvakultuuriõhtud, suvemuusika kontserdid ning elava muusika õhtud restoranides. Lisaks suursündmustele loovad läbi terve aasta meeleolu väiksemad kontserdid, teatrietendused, spordiüritused ja mitmed teised toredad sündmused.

 

Saartel on terve hulk pika traditsiooniga suursündmusi, mille järgi tehakse puhkuseplaane ja sätitakse enda ülejäänud käike. Et so plaanide tegemine oleks lihtsam, oleme 2023 aasta suursündmused kõik kenasti ühte kohta kirja pannud. Kõige täpsema info nii Saaremaa suursündmuste kui toredate väikeste ürituste kohta leiad allolevast Saaremaa sündmuste kalendrist.

 

Visit Saaremaa soovitused märtsikuus.

Festival Naised Kinos
Nom Festival Saaremaal
Saaremaa restoranide nädal märtsis

NAISED KINOS FESTIVAL

04-07.03

Filmifestival pakub avastamisrõõmu, tähelepanekuid, mõtterännakuid, inspiratsiooni ja innustust. Festivali tarbeks on loodud vägev filmide programm, mis räägib naistest ja on suunatud eelkõige naistele. Külastajatele on tervituseks väike maitseüllatus ning peale filmi vaba arutelu ekraanil nähtu üle.

NOM FESTIVAL

08-10.03

Nom Festival on Eesti suurim naistele suunatud festival, mis toimub sel aastal juba kuuendat korda. Festivali eesmärgiks on julgustada naisi vastu võtma uusi väljakutseid ja olema julged otsustajad. Põhjuseid end "lille lüüa" ja kallim käevangu võtta ning sammud festivalile sättida on mitmeid!

 

SAAREMAA RESTORANIDE NÄDAL

18-24.03

Restoranide Nädala menüüde särav peategelane on kohalik kvaliteetne tooraine. Ole uhkusega saareelu patrioot ja naudi tõelist värskust! Mönusaid maitseelamusi pakuvad sel aastal 11 erinevat ettevõtet - vali üks või külasta kasvõi kõiki!

 

      ||

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.