Saaremaa sündmused

Saaremaa on täis erinevaid sündmusi: kontserte, festivale, spordivõistlusi, näitusi – ainult vali ja lusti ikka saarlase viiti!

 

Läbi suve hellitavad nii kohalike kui saarekülaliste muusikameelt rahvakultuuriõhtud, suvemuusika kontserdid ning elava muusika õhtud restoranides. Lisaks suursündmustele loovad läbi terve aasta meeleolu väiksemad kontserdid, teatrietendused, spordiüritused ja mitmed teised toredad sündmused.

 

Saartel on terve hulk pika traditsiooniga suursündmusi, mille järgi tehakse puhkuseplaane ja sätitakse enda ülejäänud käike. Et so plaanide tegemine oleks lihtsam, oleme 2024 aasta suursündmused kõik kenasti ühte kohta kirja pannud. Kõige täpsema info nii Saaremaa suursündmuste kui toredate väikeste ürituste kohta leiad allolevast Saaremaa sündmuste kalendrist.

 

Kultuurisündmused Saaremaal 2024

Visit Saaremaa soovitused aprillikuus.

Kuressaare linna sünnipäev/Saaremaa Terviseveed 200/Euroopa päev sünnipäev
Mari Jürjens kontsert
Muuseumiöö Kuressaare Linnuses

KURESSAARE LINNA SÜNNIPÄEV/SAAREMAA TERVISEVEED 200/EUROOPA PÄEV

03-05.05.2024

Mai esimesel nädalavahetusel on põhjuseid sammud kodust välja viia päris mitmeid. Kolme olulise sündmuse tähistamiseks on peokavasse kokku kogutud erinevad üritused/kontserdid ja põnevad giidituurid. Päris mitmed neist on ka kõigile TASUTA - tule ja veeda mõnus nädalavahetus Saaremaal.

visitsaaremaa.ee/nadalavahetuse-kava

MARI JÜRJENS

10.05.2024

Emadepäeva eel on võimalik osaleda maagilisel koosolemisel keset lilli. Kuulata ja nautida saab hinge puudutavaid helisid Mari Jürjensi loomingust. Peale kontserti on võimalik pikemalt peatuda ka lilleaiandis, mis selleks ajaks on täis lummavat lõhna ja kauneid õisi.

saare.events/marijurjens

MUUSEUMIÖÖ KURESSAARE LINNUSES

18.05.2024

Sel aastal saab muuseumiöö raames linnuses näha Eesti filmipärandit, saada aimu kui palju sinus on 13. sajandi saarlast ning kuulata Kuressaare Muusikakooli noori muusikuid, kelle musitseerimisest saab üllatuda linnuse erinevates kohtades.

facebook.com/events/937557107919417

      ||

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.