Visit Saaremaa naiste lemmikud sotsiaalmeedias

 

Sa võid elada saarel, mandril või hoopis välismaal aga üks ühine "elukoht" on meil kõigil - sotsiaalmeedia. Olgem ausad, me kõik veedame seal rohkem või vähem aega, et hoida silma peal sugulaste-sõprade tegemistel, jagada lugusid enda eludest ning viia end kurssi kohalike ettevõtete tegmistega. Kas Sind huvitab ka milline see kohalike elu ja olu on? Ega's uudishimu siis patt ole!

 

Visit Saaremaa naised jagavad oma lemmikuid sotsiaalmeedia kontosid, millel tasub silma peal hoida, kui Sulle lähevad korda päris saare inimesed ja nende tegemised. Ehk leiad just nende kontode seast ka endale uued lemmikud.

 

Tsiteerides filmiklassikuid, siis "kõigepealt soovitame me muidugi iseennast". Hoia ka meite Visit Saaremaa kontodel silma peal nii Facebookis kui Instagramis. Kogu mõtteid enda saarte seiklusteks ja jaga teistega enda reisikogemusi!

 

Maria maitse

Saared on aeglase toidu meka. Mistõttu soovitangi kõigile, kellele meeldib värske ja kohalik tooraine Kasesalu Mahetalu. Kui parasjagu hooaeg, kus maapind midagi ei paku, siis kasvata isu ning erguta meeli jälgides neid nii instagramis @kasesalumahetalu kui FB Kasesalu Mahetalu. Nende deviis on puhas toit - puhtad mõtted. Garanteeritult. Nende postitused on nagu värvipommid, mis praegusesse viledasse kenasti istuvad.

 

Kes aga natuke pikemaks saartele paika jäävad ning kellele läheb toit korda,  siis soovitan liituda Facebook´is grupiga „Korilaselt korterisse, saarlaselt salve“.  Jagamismajanduse parim näide. Otsid värsket kala? Saaremaa mullas kasvanud kartuleid? Sul on liiga palju õunu, kuid liiga vähe suid? Kõik küsimused saavad vastuse.

Sigridi soovitus

Tänases maailmas on üsna palju vaja selleks, et keegi haaraks kaasa ja peataks korraks Sinu peas toimuva virr-varri. Mulle väga meeldib Mutsi talu Instagram'i konto - hetkega oled mõnusas maaeluidüllis, sellises muretus lapsepõlve maailmas, mida siiani on pakkunud Bullerby lood ja seiklused.

 

Mutsi talu on ühe pealinna pere lugu Saaremaa kadakate vahel. Ja kõik pildid ja meeleolu tekitavad ainult ühe soovi - pean ka saama maale elama. Nüüd ja kohe. Aga kui see hetkel ei ole võimalik. Siis ongi super kena enda diivani mugavuses kogeda tõelist maa-elu idülli.

 

Kati näpunäide

Kas te olete sattunud Kohala Lapiteki Facebooki lehele? See on imeline millised kaunid lapitekid seal valmivad. Ükskõik kui hullu ideega tellija välja tuleb, leiab Jaanika suurepärase lahenduse. Põnev on lugeda tekkide saamislugusid. Kujutan ette õnnelike kingisaajaid olgu selleks siis perre sündinud lapselaps, äsja abiellu astunud noored või hoopis elutööpreemia saaja. Ootan põnevusega uusi lapitekke.

Helina vihje

Muhu Brands Instagrami konto annab oma pildikeeles edasi just selle tunde, mida ma igapäevaselt seal elades kogen. Sõnadesse seda panna ei saa. Ilmselt tunnen mina midagi muud, kui sina, aga see teebki asja oluliselt huvitavamaks. Kui ükskord kohtume, siis vahetame mõtteid.

 

Kenade fotode taga on muidugi minu kodusaare tagasihoidlikud, kuid väga andekad inimesed, kes on kokku kogunud kõikse parema, mida Muhul on pakkuda. Ma usun, et ka sinule on reisimise juures oluline kohaliku kogukonna toetamine ja seda saad sa just läbi Muhu Brands e-kaubamaja teha. Peale silmipimestavate tikandite leiad sealt sööki, jooki, muusikat, raamatuid ja Muhu moeloojate disainitud rõivaid. Tasub kindlasti kaubamaja netiuks avada ning sinna sisse kiigata, sest tootevalik on lai.

Kristina inspiratsiooniallikas

Olles 40+ aastat Kuressaares elanud ja neist 17+ aastat turismis töötanud on äärmiselt kahetsusväärne ja peaaegu uskumatu, et ma ei ole mitte kunagi oma elus Ruhnu saarele sattunud. Aga mul on kindel plaan sinna siiski minna. Ja nii ma klassikalise inspiratsiooni ammutava turistina Planeet Ruhnu IG kontol suure vaimustusega silma peal hoiangi.

 

Nende pildid on nii toredad ja vahetud ning tekstid elust enesest, mitte peenelt rihitud reklaamsõnumid saare mahamüümiseks. Nemad ongi minu jaoks see päris Ruhnu, mida ma kindlasti ükspäev ise näha ja tunda tahan.

Viimati muudetud: 25. apr. 2023

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.