Seikluspargid Saaremaal ja Muhus

Seikluspargid Saaremaal ja Muhus

Seiklusparke jagub Saaremaal nii Kuressaare pargitukkadesse kui Saaremaa ja Muhu metsade vahele. Saarte seikluspargid pakuvad igale maitsele ja raskusastmele midagi. Et Sul nende vahelt kergem valida oleks, paneme kõik saare seikluspargid siia kirja.

Muhu seikluspark

Muhumaa imelises looduses asuvas seikluspargis leiab tegemist nii väike kui suur seikleja.

Siinsed harjutused on kohati pikemad kui teistes parkides, mis teeb pargi füüsilisemaks ja annab võimaluse neile, kes soovivad teha trenni või saada seikluspargist midagi enamat, kui lihtsalt harjutuste läbimist kõrgustes. Radu saab ronida korduvalt, planeerides endale just sellise seikluse, mis sellel päeval kõikse paremini sobib, andes kehale ja vaimule aega kõrguste ja raskustega harjuda!

www.muhuseikleja.ee

Seikluspargid on nii Saaremaal kui ka Muhus
Muhu seikluspark teeb iga lapse rõõmsaks // Foto: Muhu seikluspark

Saaremaa Seikluspark Hallikivi

Keset Saaremaad on männimetsade keskele neljale erinevale tasapinnale rajatud kõrgseiklusrajad, lasterada, ronimissein  ja 120 meetri pikkune eraldiasetsev õhusõidurada. Hallikivi seikluspark pakub lõbusat ajaveetmise võimalust nii suurtele kui väikestele.  Lisaks ronimisradadele on pargis siseruum,  pikniku- ja mudilasteala. Sõida linnast maale seiklema (15 km Kuressaarest)!
https://hallikiviseikluspark.webnode.com/

Väljakutseid on kõigile Saaremaa seiklusparkides
Pane ennast proovile Saaremaa Seikluspargis Hallikivil // Foto: Hallikivi seikluspark

Asva Viikingite küla seikluspark

Iga viiking oli kartmatu seikleja ja justnimelt seetõttu on ka Asva Viikingite külas lisaks linnusele ja loomapargile uhke kõrgseikluspark, kus on elamus garanteeritud nii põlvepikkustele kui kogenud turnijatele. Siit leiad üle 50 seiklusliku turnimiselemendi ja tervelt kolm vahvat õhusõitu. Pargis leidub vastavalt julgusele ja oskustele radasid igas vanuses viikingitele. Kõrgeimal, enam kui 12 meetri kõrgusel asuval rajal, pannakse proovile ka julgeimad seikluseotsijad.
https://vikingvillage.ee/

Seikluspargud Saaremaal on kõik erinevate radade ja ülesehitustega
Asva viikingikülas ootavad sind viikingid, koduloomad ja seikluspark // Foto: Asva Viikingiküla

Saaremaal ja Muhus tegevust jagub! Lisaks eelpool mainitud seiklusparkidele leidub saarel ka väiksemaid seiklusradu, mis avatud 24/7 ja 12 kuud aastat. Sellised toredad rajad leiab näiteks Leisist ja Pihtlast. Need, kellele meeldib lisaks turnimisele ka vees aega veeta, soovitame tutvuda mereliste tegevustega Saaremaal. Ideid perepuhkuseks leiab siit. Saaremaa ja ümbritsevad väikesaared pakuvad palju avastamist, loe lähemalt sihtkoha reisiajakirjast MO SAAREMAA. Neid saad lugeda siin ja siin.

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.