Saaremaa seikluspargid

Saaremaa seikluspargid

Seiklusparke jagub Saaremaal nii Kuressaare pargitukkadesse kui Saaremaa ja Muhu metsade vahele. Igale maitsele ja raskusastmele midagi. Et Sul nende vahelt kergem valida oleks, paneme kõik saare seikluspargid siia kirja.

K-Pargi Kuressaare Seikluspark

Seikluspark asume kaunis Kuressaare Tervisepargis, mis on kesklinnast ainult mõneminutilise autosõidu kaugusel. Kohale jõudes ootab teid ees mõnus linnulaul ning 5 erineva pikkuse ja raskusastmega rada. Seiklusradade pikkus on kokku 600 meetrit. Väikestele seiklejatele, kes on lühemad kui 115 cm on loodud päris oma rajad.

www.k-pargi.ee

K-Pargi seikluspargis saad proovile panna keskendumisvõime, koordinatsiooni ja tasakaalu // Foto: K-Pargi seikluspark

Muhu seikluspark

Muhumaa imelises looduses asuvas seikluspargis leiab tegemist nii väike kui suur seikleja.

Siinsed harjutused on kohati pikemad kui teistes parkides, mis teeb pargi füüsilisemaks ja annab võimaluse neile, kes soovivad teha trenni või saada seikluspargist midagi enamat, kui lihtsalt harjutuste läbimist kõrgustes. Radu saab ronida korduvalt, planeerides endale just sellise seikluse, mis sellel päeval kõikse paremini sobib, andes kehale ja vaimule aega kõrguste ja raskustega harjuda!

www.muhuseikleja.ee

Muhu seikluspark teeb iga lapse rõõmsaks // Foto: Muhu seikluspark

Saaremaa Seikluspark Hallikivi

Keset Saaremaad on männimetsade keskele neljale erinevale tasapinnale rajatud kõrgseiklusrajad, lasterada, ronimissein  ja 120 meetri pikkune eraldiasetsev õhusõidurada. Hallikivi seikluspark pakub lõbusat ajaveetmise võimalust nii suurtele kui väikestele.  Lisaks ronimisradadele on pargis siseruum,  pikniku– ja mudilasteala. Sõida linnast maale seiklema (15 km Kuressaarest)!
https://hallikiviseikluspark.webnode.com/

Pane ennast proovile Saaremaa Seikluspargis Hallikivil // Foto: Hallikivi seikluspark

Asva Viikingite küla seikluspark
Iga viiking oli kartmatu seikleja ja justnimelt seetõttu on ka Asva Viikingite külas lisaks linnusele ja loomapargile uhke kõrgseikluspark, kus on elamus garanteeritud nii põlvepikkustele kui kogenud turnijatele. Siit leiad üle 50 seiklusliku turnimiselemendi ja tervelt kolm vahvat õhusõitu. Pargis leidub vastavalt julgusele ja oskustele radasid igas vanuses viikingitele. Kõrgeimal, enam kui 12 meetri kõrgusel asuval rajal, pannakse proovile ka julgeimad seikluseotsijad.
https://vikingvillage.ee/

Asva viikingikülas ootavad sind viikingid, koduloomad ja seikluspark // Foto: Asva Viikingiküla

Tegelikult ei pea ju seiklusparkide vahel üldse valima, vaid võiks kõigis ära käia. Eriti seepärast, et Saare- ja Muhumaa seikluspargis on seljad kokku pannud ja pakuvad soodsat ühiskülastuse võimalust. Seiklusparkide ühise flaieriga saad alates teisest pargist 20% soodustust.

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.