Puuonnist romantilise häärberini

Puuonnist romantilise häärberini

Et suvel saarel majutuse otsimisega mitte jänni jääda, siis võiksid sobiva öömaja valimise peale mõelda juba praegu. Kuigi Saaremaal on Eesti maakondadest kõige enam majutusasutusi võib suve tippaegadel sobivas kohas ja sobiva hinnaga öömaja leidmine olla siiski paras pähkel.

 

Kui Sinu eelistus on magada siidpehmete valgete linade vahel, lastes end poputada erinevate hoolitsustega ja nautida hõrkusid sööke, võiksid üle vaadata Saaremaa spaa hotellide nimekirja. Spaa hotelle on saarte peal kokku kaheksa ja ilma spaata hotelle teist samapalju. Uhkeid majutusasutusi jagub nii Kuressaarde kui ka rahulikku looduse rüppe väljaspool linnapiire.

 

Kui mugavuse ja luksuse asemel köidab Sinu meeli hoopis looduslähedus, õues määgiv lammas ja maalähedased emotsioonid, siis tasuks pilk peale visata Saaremaa turismitalude nimekirjale. Neid on meil pakkuda üle terve saare, erineva suuruse, mugavusastme ja hinnaklassiga. Nimekirja kõikidest turismitaludest leiad siit

Kui oled aga seljakotireisija, kelle valiku aluseks on ehedad muljed ja soodne hind, siis soovitame mõnda Saaremaa kümnetest puhkeküladest või hostelitest. Tänapäeval ei tähenda kämping ja hostel ilmtingimata ööbimist narisid täis ning tuult läbilaskvas toas. Puhkekülad on armsad väiksed majakesed metsaveerel ja hostelite seast võib leida majutusi, mis oma kahekohaliste, WC ja dušiga varustatud tubadega suudavad täita ka üsna nõudliku reisija vajadused. Puhkekülade ja hostelide nimekirja leiad siit

 

Kui otsid majutuse osas aga midagi tõeliselt meeldejäävat, siis Saaremaal leidub sedagi. Askeetlike eluviiside pooldajad saavad öö veeta mõnes elektri ja veevarustuseta RMK metsamajas. Kui soovid aga hommikul telgist ärgates vaadata tõtt armsate jänkupoistega, võid öö veeta Pidula Forelli zoo saarel.

 

Ühel õigel saarel on ikka olnud palju tuulikuid. Miks mitte veeta öö just tuulikus? Sind ootavad: merekohina taustal Ohessaare tuulik, Mardi talu uhke tuulik, Kongi talu keset kadakaid kõrguv tuulik ja äsjarenoveeritud Ennu küla tuulik.

 

Kui tahad aga selga panna lehviva kleidi ja tunda ennast tõelise daamina, siis võiksid öö veeta mõnes Saaremaa romantilises mõisas.

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.