Kohalik soovitab selleks nädalaks / Koit Voojärv

Koit Voojärv

Nimi: Koit Voojärv

 

Amet: Saaremaa valla abivallavanem

 

Sünnikoht: Kärla, Saaremaa

 

Elukoht: Kärla, Saaremaa

 

Lemmik koht saartel: Karujärv

 

Miks just see koht? Seal kinnistusid minu sõprussuhted ja sündisid parimad mälestused, mida veel aastaid meenutada

Pojengifestival

SÜNDMUSE SOOVITUS:

POJENGIFESTIVAL

Ei ole mina erinev traditsioonilisest eesti mehest – abikaasale lillede kinkimine tähtpäevade vahel on väga harv nähtus. Seepärast teen kõigile meestele ettepaneku – vii abikaasa Saaremaa PojengifestivalileKollased pojengid on tõeliselt haruldased ning nende lillede keskel oma abikaasaga jalutamine tõstab suhte usalduskrediiti kõvasti. Aga, et tunda suhtes esimese armastuse emotsiooni, tuleb oma abikaasale võimaldada giidituuri. 

saaremaapuukool.ee/festival

Karujärv

TEGEVUSE SOOVITUS:

UJUMINE KARUJÄRVEL

Selle nädala ilmad on soojad ning Karujärv loob täiusliku puhkuse võimaluse. Lisaks ujumisele on Karujärvel võimalik SUP lauaga ja paadiga järvele minna. Järvel saab püüda; ahvenat, haugi ja linaskit ning aja maha võtta, kasvõi tööpäeva lõpus mõne tunni. 

karujarve.ee

Äkis

TOIDU SOOVITUS:

ÄKIS

Seekordne toidusoovitus ei ole läbinud udupeent valmistusprotsessi, aga on maitselt kõige puhtam ning jõuab taldrikule merest. Kui seda söögikorda kirjeldan, tunnen et hakkab isutama. See on Liise Talu poolt valmistatud kõikse värskem äkis, karulauguvõi ja saiaviiluga. Mõistan, et maitseelamuse saamine eeldab laevasõitu, aga koosveedetud aeg kallima või sõpradega õhtusöögilauas, loob lisandväärtust, mida me kõik vajame. 

Kõiki selle nädala sündmusi saad vaadata SIIT!

Viimati muudetud: 11. juuni 2024

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.