Saaremaa reisipaketid

Saaremaa reisipaketid

Saaremaale teevad nii rühma- kui pakettreise mitmed erinevad reisikorraldajad. Kui Sa iseseisvalt Saaremaa reisi ette võtta ei taha, aga hing ihkab ikkagi saarele, siis lase reisibürool ennast aidata. Kõige paremini on Saaremaa teenuste, salakohtade ja nüanssidega kursis Saaremaa enda reisikorraldajad. Kui tahad tõeliselt meeldejäävat reisielamust, soovitame pöörduda just nende poole.

Reisibüroo MERE
www.rbmere.ee

 +372 50 50 100 

Arensburgi reisid

abr@tt.ee

+372 45 33 360

Saaremaa reisibüroo

www.saaretravel.ee

+372 51 05 979

Suurem osa Eesti reisibüroodest pakuvad oma klientidele valmis spaapakette Saaremaale. Valmis pakette klassiekskursioonideks pakuvad Õpilasreisid. Erinevaid pakkumisi leiab ka Läti reisibüroode teenuste hulgast (näiteks Vanilla Travel). Rühmareise Saaremaale korraldatakse nii Eestis kui naaberriikidest. Kodumaa reisikorraldajatest on Saaremaa reisipaketid Tiit Reiside valikus. Soomest toovad saarele külalisi Ikaalisten matkatoimisto  ja Matkapojat.

Saaremaa reisipaketid ootavad nii Eesti kui lähiriikide reisibüroodes
Kõik veed viivad Saaremaale // Foto: Kristina Mägi

Saaremaal kohal olles võid reisielamusest maksimumi võtmiseks abiliseks kutsuda mõne kohaliku giidi. Mitte keegi ei tunne Saaremaad paremini, kui siinsed reisijuhid.

 

Suvekuudel viivad Saaremaa giidid läbi iganädalasi tasuta linnaekskursioone. Reeglina algavad giidituurid peale jaanipäeva ja kestavad augusti alguseni. Laupäeviti toimuvad ekskursioonid algavad raekoja eest ja neid viiakse läbi eesti, inglise, vene ja soome keeles. Täpsema info osas hoia meie kodulehel silm peal.

 

Lisaks Kuressaare ekskursioonidele toimuvad suvel ka Saaremaa ringreisid. Saaremaa Daytours korraldab igapäevaseid giidiga bussiekskursioone Saaremaa populaarseimatesse paikadesse. Valikus on Kaali kraatri, Angla tuulikute ja Panga panga ringreis või ekskursioon Sääre majaka juurde. Täpsemalt saad tuuridega tutvuda SIIT.

 

Toredaid ideid Saaremaa reisi sisustamiseks leiad reisiajakirjast MO Saaremaa. Ajakirja elektroonilise versiooni leiad SIIT

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.