Miks ma lendan?

Perekond Vaher: Maarja-Liisa, Miina, Miili, Siim ja Mihkel

Ühe jalaga saarlased

 

Ehitame Kuressaarde oma kodu, kus oleme juba suure töö ära teinud, aga palju on veel minna. Maja ehituse asjus on soodsam ja kiirem käia lennukiga saare vahet kui autoga sõita.

 

Pealegi on maja lennujaamast jalutuskäigu kaugusel. Selleks, et saaksime mõne töötunni rohkem maja peal korda saata pakub lennusõit suurepärast ajavõitu.

 

Keete Viira

Saaremaa

Salon+ vanemstilist/koolitaja

 

Saaremaa on olnud minu kodu sünnist saati. Isegi kui töö tõttu olen palju aastaid veetnud peamiselt Tallinnas või mujal maailmas reisides, süda on alati Saaremaal. Viimased 1,5 aastat on minu koduks taas armas Saaremaa. Põhiline töökoht on endiselt Tallinnas ja kõike ei õnnestu kodukontorist korraldada. Nii on eriti mugav hüpata lennukisse ja olla 2 tunniga Saaremaa kodust Tallinna kontoris või salongis ning jõuda peale tööasjade ajamist veel õhtuks kodusaarele. Minu jaoks on ajaline võit, autosõiduga võrreldes, 2 tundi. Kui igal nädalal Tallinnasse sõitu ei ole, siis naudin ka 4-tunnist autosõitu ja praamiromantikat.

 

Natali Hanni

Harjumaa

Eripedagoog, mänguterapeut

 

Avastasin sellel aastal, et Saaremaale saab väga mõnusalt ja kiirelt. Meil oli just lõppemas lastelaager, kui kolleeg teatas, et sõidab Kuressaarde ja on mitme tunni pärast kohal. Ütlesin, et lähen samasse kohta aga poole tunniga 🙂

 

Lendasingi mugavalt Kuressaarde ja sealt edasi seilasin Abrukale, Väikesaarte laulupeole. Nüüd soovitan teistelegi seda kiiret ja mugavat liiklemist. Tuleb välja, et paljud kardavad. Arvavad, et väikse lennukiga on lend sama hull kui pesumasina trumlis. Tegelikult oli minu jaokski üllatav, kui sujuv kõik oli. Ja imeilusad vaated kodumaale on boonuseks!

Raul lendab Tallinna kaudu Tartusse

 

Raul Vinni

Kuressaare

Ajakirjanik / TÜ tudeng

 

Nii kummaline kui see ka pole, on kombinatsioon lennuk + rong kõige kiirem ja mugavam tee Kuressaarest Tartusse kooli. Kui bussi või autoga tuleb sõiduajaks arvestada 6 tundi, siis ringiga on võimalik hea klappimise puhul teha sama ots veidi enam kui kolme tunniga. Vahel on ringiga otsem!

 

Virgi Kobin

Tallinn

Advokaat

 

Ma olen oma kolmeaastasega püsilendaja - tihti toon lapse esmaspäevase hommikuse lennuga Tallinnast Kuressaarde ja lendan sama lennuga kohe tagasi, ema võtab nädalaks lapse ja reedel tulen järgi. Nii saan esmaspäeva hommikul lapse Tallinnast Kuressaarde "toimetatud" ja jõuan kella 10ks juba Telliskivisse tööle. Vahel olen isegi hommikul lapse lennukiga Saaremaale viinud ja õhtul peale tööd veel järgi ka jõudnud.

 

Ingrid Leemet

Saaremaa / Jõempa küla

Keskkonnamüra konsultant

 

Mina kasutan lennukit aastas päris mitu korda. Väga mugav on tõusta hommikul normaalsel kellaajal, saata lapsed kooli ja siis nagu muuseas lähen lennukile, et jõuda õigeks ajaks Tallinnasse mõnele kohtumisele ja siis õhtul taas koju tagasi tulla. Nüüd uue lennukiga on see eriti mugav ja lihtne. Ära jääb pikk ja väsitav sõit ning lennukis saab ka unistused pilvepiirile lennutada.

Triin lendab tihti Saaremaale

 

Triin Pihlapson
Tartu
Eesti Lennuakadeemia tudeng - õhusõiduki juhtimine

 

Lennukiga Saaremaale - just lendamise pärast, kasvõi kohe edasi-tagasi!

 

Naudin Saaremaal käimist, sest seal aeg justkui peatub. Inimestel on aega, võrreldes suuremate linnadega, kus kõik ainult jooksevad ringi. Lisaks on Saaremaal palju ööbimiskohti, mis on võrreldes mandriga odavamad ja parema atmosfääriga.

 

Maria Vahter

Kuressaare

Magistrant

 

Lennukit kasutan eelkõige seetõttu, et aeg on elus üks suurimaid väärtusi. Hommikune lennuaeg pakub mulle võimalust hommikul veeta aega perega ning alustada oma kooli- ja töösõitu tööpäeva alguses. Lennujaamas toimub lennule minek kiiresti ja sujuvalt ning poole tunniga oled juba kohal. Õhtune lennukiaeg võimaldab rahulikult koolitöö või koosoleku kella vaatamata lõpuni "olla" ja siis juba märkamatult lennukiga kodus tagasi olla.

 

Mari-Liis Sepp

Tallinn

Intelligentsete transpordisüsteemide projektijuht

 

Saaremaal oma vanemate ja vanavanemate külastamiseks valin tihti lennukiga söitmise. Kiire, mugav ning üldse mitte kallis.

 

Kokku hoitud ajaga saan nautida Saaremaa kaunist loodust ning veeta veel rohkem aega kallite inimestega!

Viimati muudetud: 15. veebr. 2022

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.