Kui köva saarlane sa oled?

Nii kena, et oled jõudnud siia lehele. Nüüd ja kohe saab selgeks "Kui köva saarlane sa oled?". Kõigi kövade ja mitte nii kövade saarlaste vahel, läheb loosi lausa kolm erinevat auhinda, mis aitavad so suveplaanidesse selgust tuua.

 

REIS PAARILE

Pakett paarile on suurepärane võimalus, et võtta Saaremaa suvest maksimum - lõõgastuda ning nautida saartel pakutavaid maitseid. Kuressaares kostitavad sind ja su kaasat maitsenaudingutega mitmed söögikohad. Kinkekaardi paneb välja ka mändide all asuv SörweSpa, mis on ühtlasi ka meite uusim spaa.

 

Kardemon Coffee Bar - kinkekaart

Von Tröll - kinkekaart

Söstar köök & baar - kinkekaart

SörweSpa - kinkekaart

 

Auhinna väärtus: 420€

REIS PERELE

Pakett perele viib sind ja su pere viikingikülla, kus saab tutvust teha viikingiaegsete tegevustega ning tutvuda taluloomade ja -lindudega. Viikingite juurest saab otse edasi kihutada rallimaailma, kus on võimalus uurida ehtsaid ralliautosid. Peale põnevaid kogemusi on hea minna ja lasta end kostitada maitsva söögi ja joogiga.

 

Asva Viikingiküla - perepilet

Orissaare Rally Park - pääsmed neljale

Kahverjan - kinkekaart

Wio Burger - kinkekaart

 

Auhinna väärtus: 150€

REIS SÕPRUSKONNALE

Pakett sõpruskonnale viib sind ja su sõpru seiklustele merel. Me kõik teame, et mida rohkem seda parem, seega võid endaga kaasa võtta lausa üheksa sõpra. Jaht Sophiaga saate veeta 2 tundi merel seilates. Lisaks saad koos üheksa sõbraga minna ka päikeseloojangu SUP matkale. Kõhutäiteks anname teile terve kasti suitsutatud lesta.

 

Uuelu Turismitalu - kast suitsutatud lesta

Sophia Sailing - meresõit kaheks tunniks

Saare Surf - päikeseloojangumatk SUP laudadega

 

Auhinna väärtus: 550€

Viimati muudetud: 9. juuni 2024

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.