Pulmasaar Saaremaa

Pulmasaar Saaremaa

Sajanditevanuse Kuressaare lossivalli pealset kaunistavad imekaunid lilleseaded ja taustaks kostub romantiline viiulimuusika. Teie lähedaste pilgud ootavad just Teid – kaunist pruuti ja hurmavat peigmeest. Kui ühteliitvad jah-sõnad öeldud ja päikesepaistes sillerdavad abielusõrmused sõrme pandud, sõidutab luksuslik pulmaauto Teid peopaika. Peale heade-paremate söökide nautimist ja tantsupõrandal keerutamist ootavad Teid ja Teie külalisi siidpehmete linadega hotellivoodid.

See võiks olla Teie pulm?
Kui pulmad on Teile seni tundunud kuluka ettevõtmise, meeletu organiseerimise ja tulevikumuusikana, siis enam ei pea seda kartma. Saaremaa on kangesti kena koht abiellumiseks.

 

Saaremaal abieluranda sõudmine on  igavesti meeldejääv kogemus olenemata kuupäevast ja ilmast. Et paljudest südasuvistest pruutpaaridest erineda, võiksite pulmapäevaks kaaluda ka teisi aastaaegasid. Talvine lume valgus muudab tähtsa päeva atmosfääri veelgi helgemaks. Sügislehed muudavad pulmapildid silmatorkavamaks. Kevadiselt tärkavad lehed toovad juurde õrnust.

 

Saaremaa kõige ägedamad pulmad peetakse just nendes kohtades. Tahad täpsemalt teada, millised need pulmad on? Kliki logol ....

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.