Pulmasaar Saaremaa

Pulmasaar Saaremaa

Sajanditevanuse Kuressaare lossivalli pealset kaunistavad imekaunid lilleseaded ja taustaks kostub romantiline viiulimuusika. Teie lähedaste pilgud ootavad just Teid – kaunist pruuti ja hurmavat peigmeest. Kui ühteliitvad jah-sõnad öeldud ja päikesepaistes sillerdavad abielusõrmused sõrme pandud, sõidutab luksuslik pulmaauto Teid peopaika. Peale heade-paremate söökide nautimist ja tantsupõrandal keerutamist ootavad Teid ja Teie külalisi siidpehmete linadega hotellivoodid.

See võiks olla Teie pulm?
Kui pulmad on Teile seni tundunud kuluka ettevõtmise, meeletu organiseerimise ja tulevikumuusikana, siis enam ei pea seda kartma.  Kuna Saaremaa on nii kena koht abiellumiseks, on saare ettevõtted seljad kokku pannud ja kuulutanud Saaremaa Eesti pulmasaareks ja Kuressaare pulmapealinnaks.

 

Saaremaal abieluranda sõudmine on  igavesti meeldejääv kogemus olenemata kuupäevast ja ilmast. Et paljudest sudasuvistest pruutpaaridest erineda, soovitame meie abielluda hoopis augustis-septembris.

 

Et Teie otsust just sellel perioodil abielluda lihtsamaks teha, oleme 15.08–15.09.2019 teinud pulmapidude pidamiseks nii head hinnad, millest on lihtsalt patt keelduda. Majutuse hinnad algavad 23€ ja pidusöögi omad 22€ (ühe inimese kohta).  Pulmasaare täpsemate pakkumistega saate tutvuda klikkides SIIN. Kui tahate pulmapidu pidada mingil muul ajal, kui meiepoolt pakutud periood, küside selleks pakkumist kirjutades pulmasaar@visitsaaremaa.ee

Saaremaa kõige ägedamad pulmad peetakse just nendes kohtades. Tahad täpsemalt teada, millised need pulmad on? Kliki logol ….

Pulmade planeerimiseks vajad veel kõiksugu erinevaid teenuseid-tooteid. Valiku nendest kohtadest, kes muudavad Teie pidupäeva meeldejäävamaks, leiad SIIT

Lisainfo: pulmasaar@visitsaaremaa.ee

Jälgi meie tegemisi ja mänge ka Facebookis

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust