Vabakontor

Vabakontor

Edukontor pakub Kuressaare keskväljaku ääres kontorikohta tunniks, päevaks, nädalaks ja kuuks ja erinevate suurustega ruume koosolekuteks, koolitusteks ja seminarideks.

 

Vabakontor ehk koostöötamiskeskus (coworking space) on koht, kus jagatakse kontoripinda ning soovi korral vahetatakse ideid ja kontakte. Kõrvuti töötades ja teiste alade inimestega arutledes tekib sünergia, mis loob pinnase üllatavate koostööideede sünniks.

See võiks olla Sinu töölaud? // Foto: Kuressaare vabakontor

Vabakontor pakub lühiajalist töölauarenti neile, kes vajavad ajutiselt kontoriruumi, kvaliteetset internetiühendust ning printimisvõimalust. Kontorikoha kasutamise hinnakiri: tund 2€, päev 10€, nädal 30€.

 

Kui oled Saaremaad külastamas, kuid töö ei lase puhata, astu Edukontorist läbi!

Koosolekuteks, koolitusteks, nõupidamisteks, ajurünnakuteks, joogatundideks, keeleõppeks ja teisteks koosolemisteks on Edukontoril pakkuda kolm erineva meeleoluga ruumi.

„Poi“ mahutab töölaua taha kuni 6 inimest ning see ruum sobib suurepäraselt koosolekuteks ja ajurünnakuteks. Poi kasutamise hind 10€/tund.
„Paat“ on töisema meeleoluga ruum näiteks koolitusteks ja nõupidamisteks, kus laua taha mahub kuni 12 inimest. Paadi kasutamise hind 15€/tund
Kõige suurem ja avaram ruum “Ankur” uhke vaatega Kuressaare keskplatsile mahutab mugavalt 30 inimest, teatristiilis toolide asetuse puhul kuni 45 inimest. Ankru kasutamise hind 25 eur/tund.

Usume, et meie kolme ruumi hulgast leiad ürituse läbiviimiseks just endale sobiva. Hinna sisse kuulub projektori, valge tahvli ja pabertahvli kasutamine. Ruumile lisaks on võimalik tellida kohvilaud.

 

Loome koos vahvaid koosolemisi ja unustamatuid elamusi!

 

Edukontor on avatud E-R 9-17, kokkuleppel ka muul ajal.

 

Kontakt:
MTÜ Kuressaare Edukontor
Tallinna 1, Kuressaare, 93819, Saaremaa
+372 58675771
www.edukontor.ee

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.