Kuressaare tänavapiknik

Kuressaare tänavapiknik

Kuressaare Tänavapiknik on Saaremaa suvelõpu üks oodatumaid üritusi. Sume suveõhtu Kuressaare peatänaval, head söögid-joogid, meeldiv seltskond ja tuhanded piknikulised moodustavad kokku kustumatu elamuse. Piknik ühendab kõiki saarlasi, muhulasi ja meie külalisi!

Sel aastal kolib Kuressaare tänavapiknik hoovidesse ja kohvikutesse.

 

Oleme piknikku korduvalt pidanud Kuressaare kesklinnas. Oleme piknikku pidanud ka lossipargi ümber. Sel aastal peame piknikku igaüks oma koduhoovis või mõnes kohvikus-restoranis.

 

Sel teistmoodi aastal võtsime vastu otsuse, et peame piknikku hajutatult. Nii, nagu praegu kombeks. Aga, et harjumus ära ei kaoks, võiks 5. septembril igaüks ühe meeleoluka pikniku ikkagi maha pidada. Koduhoovis, mereääres, lossipargis? Valik on Sinu.

 

Sel aastal saad näidata toetust tänavapiknikule sättides üles pika laua kogu oma suguseltsile või tutvusringkonnale just enda poolt valitud kohta. Oleks tore, kui annad enda piknikust ka meile teada. Siis saab 5. septembril vaadata, kui palju erinevaid piknikke Kuressaares toimub.

 

Mõned kohvikud-restoranid on meile juba teada andnud, et ka nemad panevad enda lauad selleks õhtuks kenasti pikaks riviks. Selle info toome peagi jooksvalt Sinuni. Kui ka Sina tahad enda valdustes korraldada avaliku mini-pikniku, anna meile teada.

 

Jälgi piknikuga seonduvat jooksvat infot Facebookis

 

3.-13. septemberil toimub ka Saaremaa Toidufestival, mille kavast leiad mitmeid toredaid sündmuseid.

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.


Liitu uudiskirjaga


    ET

    Liitudes Visit Saaremaa uudiskirjaga turismiprofessionaalile hakkame Sulle kord paari kuu jooksul kirjutama. Saadame ülevaateid, analüüse ja praktilist infot, mis aitavad turismiettevõttel enda tegevust planeerida.
    Uudiskirja saamisest saab igal ajal loobuda.