Kuressaare tänavapiknik

Kuressaare tänavapiknik

Kuressaare Tänavapiknik on Saaremaa suvelõpu üks oodatumaid üritusi. Sume suveõhtu Kuressaare peatänaval, head söögid-joogid, meeldiv seltskond ja tuhanded piknikulised moodustavad kokku kustumatu elamuse. Piknik ühendab kõiki saarlasi, muhulasi ja meie külalisi!

Millal piknik toimub?
2019. aastal saad piknikuelamust kogeda Kuressaare kesklinnas laupäeval 7. septembril. Tänavapiknik algab 18:00 ja kell 23:00 on aeg piknik lõpetada ning suunduda mõnusatele jätkuüritustele linna kohvikutesse, restoranidesse ja ööklubidesse.

 

Kus piknik toimub?
Piknikulauad kulgevad sel aastal taas Kuressaare kesklinnas. Mööda äsja avatud Lossi tänavat. Laudade rivi tuleb 500 meetrit pikk. Lauad jooksevad kogu ala ulatuses paralleelselt kahes reas. Iga kümnenda laua järel on lauarivis vahe, et piknikulised saaksid lihtsa vaevaga laudade vahel liikuda ja sõprade-tuttavatega head-paremat toidukraami ja muljeid vahetada.

Foto: Pilleli Läets

Mida Selga panna ja kaasa võtta?
EV100 puhul korraldasime viimase pikniku rahvariiete egiidi all. Teeme seda ka seekord, kuna see oli nii kangesti kena. Seega oleme eriti õnnelikud piknikuliste üle, kes tulevad kohale rahvariietes. Kui sul täiskomplekti pole, pane jalga pätid, pähe tanu või ette põll.  Ja ega me tavariietes külalisi kah ära ei aja.

 

Võta kaasa oma piknikukorv. Tänava ääres olevad kohvikud on valmis samuti piknikulisi teenindama. Soovi korral võta kaasa oma laudlina või muud valget värvi lauakaunistused. Pikniku käigus tekkinud prügi saad jätta tänava ääres olevatesse prügikastidesse.

 

Kas lapsed võivad ka tulla?
Piknik on alati olnud tore pereüritus, seetõttu ei puudu tänavapiknikult ka tegevused lastele.

 

Kuidas lauda broneerida?
Laudade broneerimiseks kirjuta info@visitsaaremaa.ee

 

OLULINE INFO: lausvihma korral piknikku ei toimu!

 

Uuema info, menüüsoovituste ja parimate pakkumiste jaoks hoia silm peal ürituse FB kontol

 

P.S. Samas ajal (05.-15.09.2019) toimub ka Saaremaa toidufestival, mille raames saad nautida hõrke saaremaiseid maitseid, eriõhtusööke ja palju teisi põnevaid toiduga seotud üritusi. Uuri toidufestivali kava, et paremad üritused aegsasti enda kalendrisse kirja panna.

Fotod: Pilleli Läets

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust