Tänavapiknik 2018

Tänavapiknik 2018

Kuressaare tänavapiknik ei lase ennast kesklinna ehitustandrist häirida. Piknik toimub kopadest ja kruusahunnikutest hoolimata ….. sedapuhku pargi ääres (mööda Allee ja Staadioni tänavaid).

 

Nagu ikka, meie poolt on valgete linadega kaetud kilomeeter laudasid, Sinu poolt maitsvad söögid-joogid ja meeldiv seltskond.

 

Kuressaare Tänavapiknik algab 8. septembril 2018 18:00 ja kell 23:00 on aeg piknik lõpetada ning suunduda mõnusatele jätkuüritustele linna kohvikutesse, restoranidesse ja ööklubidesse.

 

Piknikulauad algavad Allee tänavalt (Lossi juurde keerava tee otsast) ja suunduvad piki pargi äärt Roomassaare poole. Laudade rivi tuleb 500 meetrit pikk ja lauad jooksevad kogu ala ulatuses paralleelselt kahes reas. Seega on kokku ca 1 kilomeeter lauapinda. Iga kümnenda laua järel on lauarivis vahe, et piknikulised saaksid lihtsa vaevaga laudade vahel liikuda ja sõprade-tuttavatega head-paremat toidukraami ja muljeid vahetada.

Mida selga panna ja kaasa võtta?
Euroopa kultuuripealinnale kohaselt otsustasime EV100 puhul sel aastal au sees hoida traditsioone ja oleme eriti õnnelikud piknikuliste üle, kes tulevad kohale rahvariietes. Kui sul täiskomplekti pole, pane jalga pätid, pähe tanu või ette põll.  Ja ega me tavariietes külalisi kah ära ei aja.

 

Võta kaasa oma piknikukorv. Soovi korral võta kaasa oma laudlina või muud lauakaunistused. Pikniku käigus tekkinud prügi saad jätta tänava ääres olevatesse prügikastidesse

 

Kas lapsed võivad ka tulla?
Piknik on alati olnud tore pereüritus, seetõttu ei puudu tänavapiknikult ka tegevused lastele. Lastetelk Roosa Muinasjutt asub vana polikliiniku õues (Allee 1) ning Nautleja kohviku kõrval (Allee 8) asub laste mänguväljak.

 

Kuidas lauda broneerida?
Kahjuks on kõik 420 piknikulauda juba broneeritud!

 

Aga see ei tähenda, et Sa piknikule tulla ei saa. Meil on sulle kolm pakkumist.

 

Variant A – Kui Sul ei ole väga suur seltskond (2-4 inimest), leiate piknikulaua kindlasti ka kohapealt. Osade broneeringute puhul on inimesi tulemas vähem, kui terve lauatäis.

 

Variant B – Võid piknikuga liituda oma piknikulauaga. Pikniku lauad jooksevad lossi sissekäigu juurest (Allee tänaval) kuni Staadioni tänavani ja paarsada meetrit mööda Kalda puiesteed. Kuna kogu Kalda puiestee on liikluseks suletud, on kõigil võimalus meie rivi lõppu enda lauaga liituda.

 

Variant C – Kui enda lauda käepärast ei ole, võid ka Staadioni ja Titeranna äärde jäävatel muruplatsidel oma piknikuteki laiali laotada.

 

Andke palun teada aadressile info@visitsaaremaa.ee kui olete omal käel liitumas. Siis teame arvestada, millisele alale peame lisaks planeeritule helitehnika paigutama.

 

 

Kuidas Sa oma broneeritud koha üles leiad?
Lauad on jaotatud kümnest lauast koosnevateks blokkideks, mis on tähestiku järjekorras märgistatud. Broneeringut tehes öeldakse Sulle laua täht ja number. Pikniku ajal on kõik lauablokid tähtedega märgistatud.

 

OLULINE INFO: lausvihma korral piknikku ei toimu!

 

Seoses pikniku toimumisega on 08.09 14:00 kuni 09.09 02:00 liikluseks suletud osa Kuressaare pargi ümbruse tänavatest. Tänavate sulgemise kaardi leiad SIIT

Ei leidnud vastus? Võtke ühendust