Seiklusmäng “Viikingite jälgedes”

Seiklusmäng “Viikingite jälgedes”

GPS seiklusmängu „Viikingite jälgedes“ on reisimäng, mille eesmärk on (taas)avastada põnevaid kohti Saaremaal ning saada üht-teist huvitavat teada nii külastatud punktide kui viikingite ajaloo kohta. Mängu võib võtta, kui mõnusat vahepala või kui tõsist viikingi võitlust ja väljakutset, kus armu ei anta mitte kellelegi.

Mängus osalemiseks, pead alla laadima NaviCup mobiilirakenduse. Sisene „Viikingite jälgedes“ mängu ja registreeri end võistlejaks. Avaneval kaardil näed kõiki mängu kontrollpunkte. Kui jõuad mingile punktile piisavalt lähedale (jah, sa pead reaalselt kõigisse punktidesse kohale minema), avaneb äpi ekraanil infoleht, mis räägib sulle pisut selle punkti või viikingite ajaloo kohta.

 

Kokku on mängus 70 kontrollpunkti, mis asuvad nii Saaremaal, Muhus, Ruhnus, Abrukal kui Vilsandil. Osad punktid saad kirja vaid punkti läbides, teistes tuleb vastata ka küsimusele. Küsimuse vastused on kohapeal selgelt leitavad või lihtsalt Googeldatavad. Ära muretse kui vastad valesti, sul on võimalus veel ja veel proovida.

Viikingite mäng Saaremaal viib sind erinevatesse kohtadesse. Seiklusmängus Viikingite jälgedes avastad palju põnevaid kohti Saaremaal ja teistel saartel
Kas tead, kus need kohad asuvad? Kui varem ei teadnud, siis mängu käigus saad teada.

KUIDAS PUNKTE LOETAKSE?

Mängijate tulemused reastatakse vastavalt läbitud punktidele. Mida rohkem on läbitud punkte, seda kõrgemale kohale võib saada. Kuna väikesaartele saamine nõuab ekstra pingutus, saab sealsete punktide läbimise eest kirja rohkem, kui ühe punkti. Abrukal saad iga kontrollpunkti eest 2, Vilsandil 3 ja Ruhnus 5 punkti. Samade punktide arvu puhul (näiteks kui kahel võistlejal on läbitud ja vastatud õigesti kõik mängu punktid), siis arvestatakse võistleja aega esimesest punktist kuni viimase punkti läbimiseni. Lühema ajaga punktid läbinud võistleja reastatakse tulemustes paremale kohale. Aega arvestatakse sekundi täpsusega. Tulemused on nähtavad mobiilirakenduses "Tulemuste" nupu all.

 

Liigu, avasta ning saa teada põnevaid fakte Saaremaa ja viikingite kohta!

Seiklusmäng "Viikingite jälgedes" on nii vahva, et seda on otsustanud toetada ka Saarte Kalandus.

Loe lisaks

Näitus “Viikingid enne viikingeid”

Viikingite elamused

Salme lahing

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.