Seiklusmäng “Viikingite jälgedes”

Seiklusmäng “Viikingite jälgedes”

GPS seiklusmängu „Viikingite jälgedes“ on reisimäng, mille eesmärk on (taas)avastada põnevaid kohti Saaremaal ning saada üht-teist huvitavat teada nii külastatud punktide kui viikingite ajaloo kohta. Mängu võib võtta, kui mõnusat vahepala või kui tõsist viikingi võitlust ja väljakutset, kus armu ei anta mitte kellelegi.

KUIDAS MÄNGIDA?

Mäng saab alguse esimese suvekuuga ning lõppeb suure paugu ja ilutulestikuga täpselt 31.12.2021 keskööl. Tõsi, ilutulestikku lastakse ikka uue aasta auks, aga see-selleks.

 

Mängus osalemiseks, pead alla laadima NaviCup mobiilirakenduse. Sisene „Viikingite jälgedes“ mängu ja registreeri end võistlejaks. Avaneval kaardil näed kõiki mängu kontrollpunkte. Kui jõuad mingile punktile piisavalt lähedale (jah, sa pead reaalselt kõigisse punktidesse kohale minema), avaneb äpi ekraanil infoleht, mis räägib sulle pisut selle punkti või viikingite ajaloo kohta.

 

Kokku on mängus 70 kontrollpunkti, mis asuvad nii Saaremaal, Muhus, Ruhnus, Abrukal kui Vilsandil. Osad punktid saad kirja vaid punkti läbides, teistes tuleb vastata ka küsimusele. Küsimuse vastused on kohapeal selgelt leitavad või lihtsalt Googeldatavad. Ära muretse kui vastad valesti, sul on võimalus veel ja veel proovida.

Viikingite mäng Saaremaal viib sind erinevatesse kohtadesse. Seiklusmängus Viikingite jälgedes avastad palju põnevaid kohti Saaremaal ja teistel saartel
Kas tead, kus need kohad asuvad? Kui varem ei teadnud, siis mängu käigus saad teada.

KAS AUHIND ON KA?

Jah, auhind on ka.

 

Mäng on mõeldud toredaks ajaviiteks, kuid keda innustab võistlusmoment, siis nende jaoks on olemas ka reaalajas tulemuste tabel ja selleks, et sul jätkuks auru ja vunki see 70 etapi pikkune väljakutse lõpuni teha, oleme parimatele välja pannud auhinnasaagi, mille üle iga viiking uhke oleks.

Parim võistleja, kes on kõige kiiremini läbinud kõige suurema arvu punkte, saab auhinnaks "Töelise viikingi retke" kahele inimesele, mis tuleb ära kasutada hiljemalt 30.06.2022

 

Auhinnapaketti kuulub:

 • Majutus Saaremaa Spa Hotellides (2 ööd), kus saad pehmetel patjadel heljuda www.saaremaaspahotels.eu
 • Suwitajate purjelaevareis Abruka saarele kuunar Hoppetiga, mis  viib sind põnevale avastusretkele www.purjelaevad.ee
 • Asva viikingiteküla perepääse, mis tagab otsetee viikingite maailma www.vikingvillage.ee
 • Muhu seikluspargi pääsmed, mis viivad sind uutesse kõrgustesse www.muhuseikleja.ee
 • Pidula Wakepargi pakett, mis viib veepealsele seiklusele www.saarewake.ee
 • Saaremaa Sõjavaramuuseumi ekskursioon, mis tutvustab saare sõjakat ajalugu www.sojavaramuuseum.ee
 • Wine&Art maalimise töötuba koos pokaali veiniga Maali talus, mis toob välja sinu sees elava kunstniku www.facebook.com/maalitalu
 • GOSPA basseinide ja saunade perepääse, mis tagab löögastuse nii kehale kui vaimule www.gospa.ee
 • Privaatsaun Johan Spa katuseterassil (1h), mis lisaks kuumale leilile pakub kauneid vaateid www.johan.ee
 • Mõnulemine Arensburg Boutique Hotel & Spa privaatsaunas (2h), mis pühib minema kõik pinged www.arensburg.ee
 • Maitsev söömaaeg Kuressaare Kuursaalis, mida naudiks iga tõsine viiking www.kuressaarekuursaal.ee
 • Korralik kõhutäis Saaremaa Veskis, mis viib Saaremaa maitsete maailma www.saaremaaveski.ee
 • Saaremaine söök Kipi-Koovi söögikuuris, mis täidab kõhu kena kohaliku kraamiga www.kipikoovi.ee

Peaauhinna väärtus on 800€

 

Kolm loosiauhinda jagatakse kõigi osalejate vahel, kes 2021 aasta lõpuks on läbinud vähemalt 35 kontrollpunkti. Auhinnaks on külluslik saaremaiste toodetega kinkekorv, milles on Lahhentagge Distillery Kuressaare kuuse toonik, Pihtla Pruulikoja koduõlu, Saaremaa lihatööstuse tooted, Uuemõisa Mesi meetooted, WIO Burgeri kinkekaart, Sume smuutisegud kinkekaart, Liisu käsitöö mütsid, KENA kinkekomplekt, Saarte Sahver kinkekaart, Punasarviku lihakastmed, Sutu Straws pilliroost joogikõrred ja HOIA homespa tooted.

Viikingite mäng Saaremaal ootab osalema. Seiklusmängu Viikingite jälgedes auhind on igati viikingite vääriline
Peaauhind pakub elamusi kõigile meeltele nii maal, vees, katustel kui puude latvades.

KUIDAS PUNKTE LOETAKSE?

Mängijate tulemused reastatakse vastavalt läbitud punktidele. Mida rohkem on läbitud punkte, seda kõrgemale kohale võib saada. Kuna väikesaartele saamine nõuab ekstra pingutus, saab sealsete punktide läbimise eest kirja rohkem, kui ühe punkti. Abrukal saad iga kontrollpunkti eest 2, Vilsandil 3 ja Ruhnus 5 punkti. Samade punktide arvu puhul (näiteks kui kahel võistlejal on läbitud ja vastatud õigesti kõik mängu punktid), siis arvestatakse võistleja aega esimesest punktist kuni viimase punkti läbimiseni. Lühema ajaga punktid läbinud võistleja reastatakse tulemustes paremale kohale. Aega arvestatakse sekundi täpsusega. Tulemused on nähtavad mobiilirakenduses "Tulemuste" nupu all ja ka navicup.com kodulehelt võib leida viite Tulemuste lehele.

 

Mängu täpsema juhendiga saad tutvuda SIIN

 

Liigu, avasta ning saa teada põnevaid fakte Saaremaa ja viikingite kohta!

Seiklusmäng "Viikingite jälgedes" on nii vahva, et seda on otsustanud toetada ka Saarte Kalandus

Loe lisaks

Näitus “Viikingid enne viikingeid”

Viikingite elamused

Salme lahing

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.


Liitu uudiskirjaga


  TAVA

  Uudiskirjast saad häid ideid ja vihjeid, kuidas planeerida oma järgmine saarepuhkus. Kirjutame, mida uut ja põnevat meitel on, mida siinsetel saartel teha
  ja läkitame teele meie ettevõtete parimad pakkumised.