Saaremaal maailma parandamas

Saaremaa ja Muhu on roheline. Eks seda on märganud kõik, kes siin kunagi käinud. Eriti roheliseks teevad olemise kadakad, männid, kuused ja niidud ning meri lisab sinist värvi juurde. Kuid saarlastele sellest rohelisest värvist jääb väheseks. Nii nagu kogu maailm, mõtlevad ka saarlased aina enam sellele, millise saare me jätame oma järeltulevale põlvkonnale. Saaremaa liigub väikeste sammudega keskkonnasõbraliku sihtkoha suunas.

 

Sel suvel laineid löönud Saaremaa pillirookõrtest taaskasutatavad joogikõrred on hoogsat kasutust leidnud nii mandril kui saarel ning pärjatud värskelt ka BRUNO disainiauhinnaga. Tuul, meri ja päike trükib igale pillirookõrrele enda unikaalse mustri. Saaremaad külastades võid rohelise eluviisi harrastajaid ja propageerijad leida nii linnast kui maalt. Pillirookõrred on kasutuses nii uues restoranis HAFEN, kui ka SMUUTIKOHVIKUS ja KURE kohvikus. KURE kohvikust saad lisaks kaasa haarata laenutassi ja selle hiljem tagasi tuua ning SMUUTIKOHVIKUS saad klaaspudelist juues soodsama hinna.

Sisustushuvilised võiksid kiigata Kuressaare sisustuspoodi HÖME PINTSLI JA KOHVRIGA, mis keskendub taaskasutatud mööbli müügile ja ennistamisele. Tänapäeval on köigest nii kerge loobuda ja uue vastu vahetada, kuid Hömes saavad vana mööbel ning sisustusdetailid uue hingamise ja teise vöimaluse olla osa kellegi elus.

 

Lisaks on Kuressaares ka toredad antiigipoed ning põhjaliku tutvustuse teise ringi poodidest leiab ülevaatest KURESSAARE KIRBUKAD.

Suurte kosmeetikahiidudega konkureerides on Saaremaa looduskosmeetika leidnud tulihingelisi pooldajaid. TILK! kreemid koosnevad tõhusatest bioaktiivsetest koostisosadest, mis on pärit otse loodusest ning HOIA homespa valmistab käsitsi 100% looduslikke efektiivseid ja kvalieetseid nahahooldustooteid. Nii neid, kui kõiki teisi loodussõbralikke tooteid tasub otsima minna SAARTE SAHVER hubasesse poodi.

Ja kindlasti astuge sisse COOP poodidesse sisse Muhu-ja Saaremaal, kust leiate toidulauale või mandrile viimiseks nii soolaseid kui magusaid hõrgutisi. Kui märkad SAAREMAA EHTNE TOODE märki, siis võid parimas kvaliteedis kindel olla. Mõtle, kui istud tuulisel õhtul pehmes tugitoolis ning rüüpad meie limonaade, krõbistad küpsiseid ning loed raamatukogust laenatud Jüri Tuuliku Abruka lugusid. Meenub Saaremaa küll ning ei lähegi enam palju aega, kui meite juures taas tagasi oled:)

Viimati muudetud: 1. dets. 2021

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.