Saare maakonna turismiauhinnad

Aasta lõpp on käes - on olnud meeleolukas aasta. Saaremaal, Muhumaal, Vilsandil, Viirelaiul, Abrukal on nauditud head seltskonda, peetud pidusid, käidud kontsertidel ja mõnusalt aega veedetud. Nüüd uue aasta hakul ongi mõnus maha istuda ja mõelda tagasi 2018. aastale, et mida kõike põnevat ja toredat on toimunud. Tehes tagasivaadet aastale on kohe hea mõelda ka nende inimeste, ürituste, ettevõtete ja organisatsioonide peale, kes on eriti silma paistnud ja keda sooviks tunnustada.

 

Käes on Saare maakonna turismiauhindade nominentide väljakuulutamise aeg.

Sellel aastal on viis kategooriat, kuhu saab kandidaate esitada.

 

Kandidaate saab esitada SIIN

Tantsijad

AASTA TURISMIETTEVÕTE on ettevõte või organisatsioon, mis on tegutsenud üle kolme aasta. Nad on panustanud koostöösse teiste ettevõtete ja ettevõtjatega ning andnud lisandväärtust Saaremaale.

 

AASTA INIMENE TURISMIS on silmapaistev isik, kes on panustanud koostöösse teiste turismitegijatega, ta on neid motiveerinud ja olnud abiks. See isik on aidanud kaasa Saaremaa turismimaine tõstmisele.

 

ROHELINE ETTEVÕTE/ ETTEVÕTMINE tegutseb kooskõlas loodusega. See ettevõte või ettevõtmine panustab järjepidevalt sellesse, et kohalikke ressursse kasutatakse otstarbekalt. Peame väärtustama seda keskkonda, kus elame ja et ka tulevased põlved saaksid nautida Saaremaa ehtsaid maitseid, mida pakuvad meri, mets ja aiamaad.

 

AASTA SÜNDMUS/ TEGU/ PROJEKT TURISMIS on ettevõtmine, mis on viimase aasta jooksul märgatavalt silma ja kõrva jäänud. Miski, mis on Saare maakonda rohkem pildile toonud ning vääriks selle eest tunnustust.  

 

AASTA TURISMITURUNDAJA on isik või organisatsioon, kes on palju positiivset tähelepanu toonud Saaremaale. Olgu selleks kas mõni sportlane, muusik, näitleja, tantsija, ettevõtmine või ettevõte, peamine on, et oleks toodud laialdast tähelepanu siinsele piirkonnale.

 

Võitjad selguvad 10. jaanuaril Saare KEKis pidulikul galal, kus antakse üle Saare maakonna ja Eesti Kultuurkapitali tunnuspreemiad ning turismiauhinnad.

 

Eelnevate aastate võitjatega saab tutvuda SIIN

Saare maakonna turismiauhindade statuudiga saab tutvuda SIIN 

Päevalillede põld

Fotod: Margit Kõrvits

Viimati muudetud: 6. aug. 2020

Loe lisaks

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.