Spaaremaa Wellfest

Spaaremaa Wellfest

Pikalt püsinud miinuskraadides poeb külm nahavahele ja pakane teeb nahal oma töö. Too oma ellu taas veidi soojust ja helgust ning võta osa Spaaremaa Wellfestist (5.-11.03).

Wellfesti ajaks on Saaremaa spaahotellid teinud suurepäraseid pakkumisi, millest oleks patt loobuda. Majutuse eest tuleb ühel inimesel välja käia vaid veidi üle kahekümne euro. Pole paha, eks? Heade hindadega saad Wellfesti ajal lisaks nautida nii restoranide menüüd kui ka spaahoolitsusi.

Festivali ajal toimub nii spaades kui teistes ettevõtetes põnevaid üritusi, mis kõik seotud heaolu- ja tervise teemadega. Tervise- ja ilumess annab võimaluse soetada tooteid keha ja vaimu turgutamiseks. Ülesaarelisel Avatud saunade laupäevaõhtul saad omal nahal proovida erinevaid saunaelamusi.

Sel aastal on Spaaremaa Wellfest leidnud endale sõsarfestivali – „NOM – Naised Omas Mullis“. Saaremaa esimene naistele suunatud festival toimub 8-11. märts 2018.  Imelised päevad moe, ilu, tervise ning heaolu mullis ootavad Sind. Mulliõhtu, MARC & ANDRÉ pesushow – õhtusöök, kohtumine JESPER PARVE’ga … need on vaid osake üritustest, mis Sind NOMi raames ootavad.

Kus ja millal ennast veel poputada, kui mitte naistepäeva nädalal ja Saaremaal!

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.