Tallinn on Saaremaast vaid 50 minuti kaugusel

TOP10 PÕHJUST

SAAREMAALE LENDAMISEKS

 

Kui oled 30-40 minutilise lennu järel maandunud Kuressaare Lennujaamas, siis on erinevad võimalused Saaremaa avastamiseks sinu ees valla. Tule üheks päevaks, üheks ööks, nädalavahetuseks või pikemaks. Siin on mõned ideed, kuhu minna ja mida teha, et saarel viibitud aeg oleks mitmekülgne.

 

LOE LISAKS

MIKS SA LENDAD?

9 LENDAJA LOOD

 

Tänapäeva üks väärtuslikumaid "valuutasid" on aeg. Seda on meil kõigil täpselt ühe palju ja reeglina alati liiga vähe. Enamasti ongi lendamise peamiseks põhjuseks ajavõit.

Kes lendab sugulaste ja tuttavate juurde, kes pealinna töö asju ajama, kes Tartusse kooli, kes lihtsalt lendamise pärast. Toome sinuni 9 inimese lood, miks nad eelistavad saarele või saarelt ära just lennata.

 

LOE LISAKS

400 HOOLITSUST, 30 SAUNA, 10 BASSEINI

LÕÕGASTAV SPAAPUHKUS OOTAB

 

Saaremaal on kaheksa omanäolist spaahotelli. Mudavannidele on nüüdseks lisandunud sadu erinevaid lõõgastavaid hoolitsusi – keha trimmivad massaažid, kadakahoolitsused, hellitavad mähised jne. Keha ja vaimu kosutavad suurepäraselt ka Saaremaa spaahotellide kümned erinevad saunad ja basseinid.

 

LOE LISAKS

SAAREMAA MAITSED

9 EESTI PARIMAT RESTORANI

 

Saaremaa söögikohad on läbi aegade olnud tuntud oma suitsukala, koduõlle ja tumeda leiva poolest. Kõiki neid hõrgutisi saab siin nautida tänapäevalgi, aga lisaks sellele pakub Saaremaa ka palju muid maitseid. „The White Guide Baltic-Estonia“ reastab Eesti parimad söögikohad, millest  üheksa parimat asuvad sel aastal Saaremaal või Muhus.

 

LOE LISAKS

Viimati muudetud: 23. nov. 2021

Loe lisaks

Perepuhkus Saaremaal

Näitus “Viikingid enne viikingeid”

Saaremaa sündmused

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.