Kevadine Saaremaa on naiste päralt

See, kes on väitnud, et Saaremaal on talvel igav, ei ole vist kunagi talvel Saaremaal olnud. Olenemata aastaajast toimub saarel ägedaid sündmuseid teatrist spordini. Kui käesoleva aasta kalendrit sirvida, siis tundub, et aasta algus Saaremaal on naiste päralt. Küll trimmitakse nende keha, küll hellitatakse hinge, küll jagatakse tarkuseteri.

08.-10.02

Veebruari alguses ootab kõiki naisi GOSPA Naisteklubisse Nike Baltikumi Master Trainer Sandra Raju, kes kolmel päeval trimmib naiste kehasid, et need suveks bikiinivormi saada. Neid vormis kehasid ootab samal nädalavahetusel GOSPAs ka M.O.M. ehk Moeloojad on majas pop-up pood. Seal saavad kokku Eesti disaini armastavad moehuvilised ning andekad Eesti moeloojad.

Foto: sandraraju.com
Foto: sandraraju.com

07.-10.02

Samal nädalavahetusel on Rüütli hotelli oodatud kõik idamaiste tantsude austajad. Festival Zafa Fest on Kuressaares toimuv 4-päevane rahvusvaheline tantsufestival, mille raames tutvustatakse erinevaid idamaise tantsu stiile ja pakutakse kahel õhtul põnevaid tantsukontserdi-konkursi elamusi.

Foto: pexels.com

13.-16.02

Kui kehad on trimmis ja tantsusammud selged, saab asuda vaimu kallale. Selleks tasub veebruari keskel seada sammud Kuressaare kultuurikeskusesse, kus Jesper Parve, Margus Vaher ja Eero Spriit räägivad otse ja ausalt, mida mehed tegelikult tahavad. Kes tahab aga hinges sügavuti minna, peaksid kindlasti osalema Arensburg Boutique Hotel & Spa Soul touch ja tantra flow üritustel. Just seal otsitakse üles armastus, mis kipub vahel argimurede sisse ära kaduma ja õpitakse seda iseendas avardama.

Foto: pexels.com

07.-10.03

Kindlasti peavad kõik Eestimaa naised Saaremaa teekonna ette võtma märtsi alguses, naistepäeva aegu. Siis toimub teine Naised Omas Mullis festival. NOM festivali raames toimub nii elegantseid õhtusööke, praktilisi koolitusõhtuid kui põnev ilu- ja tervisemess. Samal ajal toimuva mullifestivali raames avatakse ka Kuressaare kõige uuem ja popim söögikoht – LAB Lounge.

Foto: Sigrid Osa

Lisaks kõigele eelmainitule toimub kevadisel Saaremaal veel palju kontserte, teatrietendusi ja muid põnevaid sündmusi. Kogu aasta kultuurikalendri leiad Visit Saaremaa kodulehelt.

Viimati muudetud: 1. dets. 2021

Loe lisaks

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.