Top 10 piltilusat kohta Muhus, Saaremaal, Vilsandil

Top 10 piltilusat kohta Muhus, Saaremaal, Vilsandil

Oled siia poole sõitmas või juba mitmendat korda siinsetele saartele tulemas ja mõtled, kus jäädvustada neid pilkupüüdvaid kaadreid Saaremaal, Muhus, Vilsandil, et täiendada oma sotsiaalmeedia voogu. Allpool on Sulle väikene kokkuvõte, kuhu saartel olles oma sammud seada.

 

Top 10 piltilusat kohta Saaremaal, Muhus, Vilsandil on:

 

Kiipsaare tuletorn

Meite oma Pisa torn on Kiipsaare tuletorn. See on vee sees asuv majakas, mis on aja jooksul ja lainete poolt ühe enam viltusemaks lükatud.

Sõrve tuletorn ja selle ümbrus.

Meeldejäävaid pilte saab nii torni tipust kui ka selle jalamilt. Kaunis vaade ja mereõhk kohe kutsub kaunimaid kaadreid püüdma.

 

Koigi matkarada

Koigi raba kohe kutsub! Mine hommikupoolikul päikesetõusu püüdma või siis päeva lõppedes päikeseloojangut nautima. Koigi rabas on mitmeid radasid - pikemaid ja lühemaid, saab kõndida laudteel ja ka metsikutel radadel.

 

Kuressaare piiskoplinnus ja selle lähiümbrus

Kel droon, tasub lennutada see üle Kuressaare piiskoplinnuse. Linnuse kindlusmüür ja vallikraav haaravad pilke oma sümmeetrilisusega. See paik on piluküüdev aastaringselt.

 

Kuresaare kesklinn 

Kuressaare kesklinn sai värske ja uuendatud ilme 2019. aasta suvel. Linnas on mõnusad istumisalad, kus olles tasub vaadelda ka ümberkaudseid ajaloolisi ehitisi – võta ette (m)aja rännak või avasta erinevate mõisate kojad.

 

Koguva küla Muhus

Koguva küla Muhus paelub möödujaid oma kaunite kiviaedadega, sadamas püüab pilku rannahoone. Mõnede väliskülastaja arvates meenutab Koguva küla just oma sammaldunud kiviaedade ja madalate majadega justkui fantaasiafilmi tegevuspaika.

Muhu jaanalinnufarm

Kui Eesti rahvuslind on suitsupääsuke, siis Muhu rahvuslinnuks võib pidada jaanalindu. Muhu jaanalinnufarmis pesitseb ka teisi eksootilisi loomi - ei peagi kaugele reisima, et näha sebra või alpakasid.

Vilsandi saar 

Päike, lambad, karjamaa. Vilsandi on Eesti kõige läänepoolsem saar, ent suvise Kuressaare melust asub see kaugel mitte ainult kilomeetritelt – sõit Papissaare sadamasse, kust paat meid Vilsandile viib, on kui reis mõnda teise ajastusse.

Kuressaare vanalinn ja uksed

Kuressaare, Kuresaare, Kingisepp, Arensburg - nimesid on olnud palju ja ajalugu pikk. Kuressaare vanalinna armsad madalad majad ja sealsed värviküllased nikerdustega puituksed on kunstiteosed omaette. Teepeal võib ette sattuda ka nii mõndagi humoorikat ja väljakutseid pakkuvat.

Droonifotod

Üle Saaremaa on paikasid, mida tasub drooniga jäädvustada, sest kõrgelt vaadatuna on need lihtsalt kenad. Sõrve sääre tipp, Kaali kraater, Vilsandi rahvuspark, Viidumäe looduskaitse ala, Kuressaare piiskoplinnus ja selle ümbus - vaid mõned näited lummavatest vaadetest linnulennult.

Kui oled siinseid saari avastamas, siis jaga oma kogemust ka meiega!

Instagramis:

@Visit_Saaremaa ja #visitsaaremaa

Facebookis

@Visit Saaremaa 

 

PS! Top 10 piltilusat kohta Saaremaal, Muhus, Vilsandil oleme kokku pannud enda sotsiaalmeedia voo ja ulatuse põhjal.

Loe lisaks

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.


Liitu uudiskirjaga


    TAVA

    Uudiskirjast saad häid ideid ja vihjeid, kuidas planeerida oma järgmine saarepuhkus. Kirjutame, mida uut ja põnevat meitel on, mida siinsetel saartel teha
    ja läkitame teele meie ettevõtete parimad pakkumised.