10 piltilusat kohta Muhus, Saaremaal, Vilsandil

10 piltilusat kohta Muhus, Saaremaal, Vilsandil

Oled siia poole sõitmas või juba mitmendat korda siinsetele saartele tulemas ja mõtled, kus jäädvustada neid pilkupüüdvaid kaadreid Saaremaal, Muhus, Vilsandil, et täiendada oma sotsiaalmeedia voogu. Allpool on Sulle väikene kokkuvõte, kuhu saartel olles oma sammud seada.

 

Sõrve tuletorn ja selle ümbrus.

Meeldejäävaid pilte saab nii torni tipust kui ka selle jalamilt. Kaunis vaade ja mereõhk kohe kutsub kaunimaid kaadreid püüdma.

 

Koigi matkarada

Koigi raba kohe kutsub! Mine hommikupoolikul päikesetõusu püüdma või siis päeva lõppedes päikeseloojangut nautima. Koigi rabas on mitmeid radasid - pikemaid ja lühemaid, saab kõndida laudteel ja ka metsikutel radadel.

 

Kiipsaare tuletorn

Meite oma Pisa torn on Kiipsaare tuletorn. See on vee sees asuv majakas, mis on aja jooksul ja lainete poolt ühe enam viltusemaks lükatud.

 

Kaavi jahimaja

Saunamaja helesinise mere taustal püüab pilke. See on koht, mis on eri ilmega igal aastaajal.

 

 

Koguva küla Muhus

Koguva küla Muhus paelub möödujaid oma kaunite kiviaedadega, sadamas püüab pilku rannahoone.

Kuresaare loss ja selle ümbrus 

Kuressaare loss on tegelikult piiskoplinnus, mille valmimise aeg jääb 14. sajandisse. Lossi ümber asub park, kus kindlasti tuleks ringi jalutada, istuda maha ka mõnda kohvikusse või restorani, nautida vaadet ja seda ka jäädvustada.

Muhu jaanalinnufarm

Kui Eesti rahvuslind on suitsupääsuke, siis Muhu rahvuslinnuks võib pidada jaanalindu. Muhu jaanalinnufarmis pesitseb ka teisi eksootilisi loomi - ei peagi kaugele reisima, et näha sebra või alpakasid.

Vilsandi saar 

Päike, lambad, karjamaa. Vilsandi on Eesti kõige läänepoolsem saar, ent suvise Kuressaare melust asub see kaugel mitte ainult kilomeetritelt – sõit Papissaare sadamasse, kust paat meid Vilsandile viib, on kui reis mõnda teise ajastusse.

Kuressaare vanalinn ja uksed

Kuressaare, Kuresaare, Kingisepp, Arensburg - nimesid on olnud palju ja ajalugu pikk. Kuressaare vanalinna armsad madalad majad ja sealsed värviküllased nikerdustega puituksed on kunstiteosed omaette. Teepeal võib ette sattuda ka nii mõndagi humoorikat ja väljakutseid pakkuvat.

Droonifotod

Üle Saaremaa on paikasid, mida tasub drooniga jäädvustada, sest kõrgelt vaadatuna on need lihtsalt kenad. Sõrve sääre tipp, Kaali kraater, Vilsandi rahvuspark, Viidumäe looduskaitse ala, Kuressaare piiskoplinnus ja selle ümbus - vaid mõned näited lummavatest vaadetest linnulennult.

Kui oled siinseid saari avastamas, siis jaga oma kogemust ka meiega!

Instagramis:

@Visit_Saaremaa ja #visitsaaremaa

Facebookis

@Visit Saaremaa 

 

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust