Rannapuhkus

Rannapuhkus

Saaremaa on rannapuhkuseks hea valik!

 

Siin on nii liivaseid randasid kui ka kivisemaid. Mõnes rannas on liiv kuldset värvi ja võrkkiigedki ripuvad, mõni teine rand on hoopis kivisem. On teada-tuntud supelkohtasid, kus rahvast käib rohkem ja võib leida ka täitsa privaatse ranna-ala. Ega saarlased kõiki oma paremaid supluskohti väga hea meelega ei avalda nagu hoiavad nad vaka all ka oma parimad seene- ja marjakohtasid. Igatahes meri on ümberringi ja kui merd näed, siis võid seada sammud sinnapoole, põhimõtteliselt saab igal pool ujuda.

 

Kuressaare supelrand on mõnus koht neile, kes eelistavad linnas puhata. Rannas hoiavad ujujatel silma peal vetelpäästjad ning noortele pakub huvitavaid tegevusi Kuressaare noortekeskus ja kohvik. Rand sobib ka väikestele lastele, kellel on soojas vees mõnus sulistada.

 

Kuressaarest vaid 10 km kaugusel asuvad Saaremaa kuulsaimad liivarannad - Mändjalast Järve rannani välja. Kõige mõnusam on randa sõita kas autoga või jalgrattaga mööda turvalist rattateed. Kauneid randu leidub ka vaiksemates kohtades, näiteks Tuhkana või Jõiste rand Põhja-Saaremaal. Lisaks mererandadele on väga hinnatud suplus- ja puhkekohaks Karujärv, mis on tuntud oma puhta vee ja liivarohkete kallaste poolest.

 

Märkisime NaviCupi kaardile ära kenad ujumiskohad Saaremaal, Muhus ja Ruhnus.

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust