Saaremaa turismi uudised - aprill 2017

Saaremaa on spaasõpradele tõeline paradiis. Erinevate spaade hulgast leiab igale maitsele midagi. Toome Sinuni tähestikulises järjekorras meie seitsme parima spaa eripärad kogu oma ilus ja uhkuses. Ehk on Sul nii kergem nende hulgast valida.
 

Arensburg Boutique hotel & spa
Arensburgi hotellis kohtuvad kaasaegne arhitektuur ja ajatud väärtused: ajalooline osa asub 300 aasta vanuses majas, mis on kõrvutatud modernse hoonega. Arensburgi spaas saad (vaid 10 sammu kaugusel Kuressaare peatänavast) nautida rahu ja vaikuse oaasi. Nädalalõppudel juhtub tihti, et mõni muusik hotelli restoranis pilli mängib ja lauluviisi veeretab.
www.arensburg.ee

     
 

Georg Ots Spaa hotell
GOSPA armastab nii suuri kui väikeseid spaa sõpru. Pisematele spaa sõpradele on oma menüü restoranis, mõnusad hoolitsused ja nädalavahetuste Lasteklubis kõik päevad täis põnevaid ettevõtmisi. GOSPA pärliks on spaahoolitsused ning päris oma hoolitsustesari KENA. Soojendusega välibasseinis saab nii suvel kui talvel nautida päikest, kuud ja tähti! Restoran on maja uhkuseks. Üks viimastest tunnustuseks selle kohta on Silverspoon 2016 „Parim pererestoran“ tiitel.
www.gospa.ee

     
 

Grand Rose spaa hotell
Nii palju roose ja romantikat kui Grand Rose spaas ei leia Sa mitte ühestki teisest Saaremaa hotellist. Sama lugu on saunadega. Hotelli idamaise interjööriga saunakeskusest leiad 7 stiilset disainsauna, sealhulgas Saaremaise Kadakasauna ja Kasesauna. Ei puudu ka populaarsed aroomisaun ja soolasaun. Palavalt armastatud on ka spaa saunamees, kes viib läbi saunarituaale.
www.grandrose.ee

     
 

Hotell Saaremaa Thalasso Spaa
Kui Su hing ihkab tõelist rahu ja vaikust on ainuõige valik Hotell Saaremaa Thalasso spaa. Hotelli ümber mühiseb männimets ja vaid mõne sammu kaugusel loksuvad Saaremaa ühe kuulsaima, Mändjala ranna, lained. Tõelise energialaksu Sinu väsinud kehale annavad spaa Tai massöörid, kes igal kevadel maade ja merede tagant kohale lennutatakse.
www.saarehotell.ee

     
 

Johan Spaa hotell
Vaiksel Kuressaare vanalinna munakivitänaval asuv Johan Spa on Saaremaa spaadest uusim, võitnud klientide poolehoiu suuresti tänu oma arhitektuurilisele lahendusele ja lihtsale ning maitsekale sisekujundusele. Soe välibassein lubab värskes õhus supelda ka keset karget talve. Tõeliselt ainulaadse elamuse pakub aga Johan Spa privaatsaun ning selle juurde kuuluv katuseterassil asuv mullivann, kust avanev maaliline vaade Kuressaare vanalinnale.
www.johan.ee

     
 

Saaremaa Spaa Hotell Meri
Eesti Vabariigi ühe karismaatilisema presidendi järgi nime saanud hotell on Saaremaa kõige pikema ja tõsisema staažiga kuurortturismi esindaja. Ühtlasi on see ainuke hotell, kus on võimalik nautida seda, millest Kuressaare kuuordi areng alguse sai – mudavanne. Saaremaine Mullutu Suurlahe muda on oma mineraalse koostise poolest kõige kasulikum Eestimaa muda.
www.saaremaaspahotels.eu

     
 

Saaremaa Spaa Hotell Rüütli
Rüütli spaa pakub lisaks klassikalistele spaa teenustele ka mitmeid teisi toredaid aja veetmise võimalusi – näiteks grossing, squash ja snuuker. Eriti tõmbab Rüütli veekeskuse poole pere pisemaid, kes naudivad täiel rinnal sealset suurt lastebasseini ja liutoru.
www.saaremaaspahotels.eu

     

Et Saaremaa spaade maastikul veelgi paremini orienteeruda, panime Sinu jaoks kirja nende kõigi "strateegiliselt olulised näitajad".

 

Voodikohad

Basseinid

Saunad

Hoolitsused

Arensburg Boutique hotel & spa

92

1

6

62

Georg Ots Spaa hotell

184

3

5

58

Grand Rose spaa hotell

132

3

7

67

Hotell Saaremaa Thalasso Spaa

92

0

4

30

Johan Spaa

100

2

4

50

Saaremaa Spaa Hotell Meri

266

1

3

45

Saaremaa Spaa Hotell Rüütli

188

2

5

50