Pulmapealinn Kuressaare

Sajanditevanuse Kuressaare lossivalli pealset kaunistavad imekaunid lilleseaded ja taustaks kostub romantiline viiulimuusika. Teie lähedaste pilgud ootavad just Teid –  kaunist pruuti ja hurmavat peigmeest. Kui ühteliitvad jah-sõnad öeldud ja päikesepaistes sillerdavad abielusõrmused sõrme pandud, sõidutab luksuslik pulmaauto Teid peopaika. Peale heade-paremate söökide nautimist ja tantsupõrandal keerutamist ootavad Teid ja Teie külalisi siidpehmete linadega hotellivoodid.

See võiks olla Teie pulm?

       

Kui pulmad on Teile seni tundunud kuluka ettevõtmise, meeletu organiseerimise ja tulevikumuusikana, siis enam ei pea seda kartma. Erinevad Kuressaare ettevõtted on seljad kokku pannud ja selle tulemusel kuulutati Kuressaare Eesti pulmapealinnaks. Järgmine võimalus pulmapealinnas abielluda avaneb 14.08-14.09.2017

Hinnad on sel perioodil Teile nii soodsad, et patt oleks jätta pulm pidamata. Organiseerimisel ulatame enda abikäe. Teie unistused teeme teoks nüüd ja kohe. Pulmapealinna pakkumiste koondtabeliga saate tutvuda SIIN ja iga ettevõtte täpsema pakkumisega klikkides logol.

     
       
       
     
       
         

Kõikide noorpaaride vahel, kes on otsustanud oma elu tähtsaimat päeva tähistada mõnes ülalmärgitud ettevõttes ja teinud oma pulmapeo broneeringu enne 10. veebruari, loosime välja ühe õnneliku paari, kelle pulmapeo kulud (kuni 25 külalisele) katame meie. Õnnelik võidupaar kuulutatakse välja 12. veebruaril 2017 Touresti 2017 turismimessil Tallinnas.

Pulmapaketis sisaldub: registreerimine lossivallidel (või kapiitlisaalis) koos elava muusikaga, majutus kahestes tubades 25-le inimesele (sh pruutpaari majutus), pidulik õhtusöök, fotograaf registreerimisel, lilleseaded, pulmaisa, pulmabänd, pulmaauto, pruudi meik ja soeng.

Kokku summas 3500€

Kuna tegemist on Teie suursündmusega, siis oleme pulmakorralduse osas paindlikud. Teie pulmaliste arv ei pea piirduma meie poolt etteantud 25 inimesega. Mida rohkem, seda uhkem. Täiendavate külalistega seotud toitlustuse- ja majutuse kulud jäävad pruutpaari kanda.
Täpsemad tingimused „Tasuta pulma“ võitmise kohta leiad SIIT

           

Lisainfo: pulmapealinn@visitsaaremaa.ee

  Jägi meie tegemisi ja mänge ka Facebookis