Perepuhkus

Saaremaale tullakse enamasti siinse kena looduse, rahu ja vaikuse ning lõõgastavate spaahoolitsuste pärast. Üks lustakas laps tahaks aga hoopis joosta, hüpata ja mängida! Ja seda kõike saab Saaremaal teha!

Lisaks Kuressaare mitmetele mänguväljakutele ootavad lapsi turnima ka Hallikivi Seikluspark, Leisi seiklusrada, Suure Töllu Puhkeküla seiklusrada, K-Pargi seikluspark ja Muhu seikluspark. Kuumadel suvepäevadel saab lustida Saaremaa erinevatel liivarandadel ning sompus sügisilmadel sulistada spaade soojas basseinivees või veeta aega Mängukeskuses Pillerkaar.

Saaremaal ja Muhus saab tutvust teha ka mitmete põnevate loomadega. Muhu jaanalinnufarmis saavad rüblikud oma käega toita jaanalindusid, lugeda kokku sebra triipusid ja otsida kukrust välja piiluvat kängurupoega. Ja milline laps ei tahaks hobuse või poniga sõita? Ka need võimalused on Saaremaal olemas.

Kui aga saarel juhtub olema veidi kehvem ilm, siis ootavad rõõmsameelseid peresid erinevad käsitöökojad. Kuressaare linnuse hoovi sepikojas saad omale taguda isikliku õnnenaela, Good Kaarma Seebikojas mätsida endale kokku üks hästi vahutav seep. Angla Pärandkultuurikeskuses tuletada meelde esiisade töövõtteid savi voolides või dolomiiti graveerides.